Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

W załączeniu znajduje się informacja z otwarcia ofert w przetargu nieograniczonym na zadanie pn. "Naprawa dachu w punkcie informacji turystycznej/kasie J. Ciemnej". Zadanie jest współfinansowane ze środków Funduszu Leśnego.

Informujemy, iż w związku z pracami remontowymi w dniach 10-14.08.2020 r. zamknięty będzie odcinek szlaku niebieskiego w wąwozie Ciasne Skałki, od Bramy Krakowskiej do skrzyżowania z czarnym szlakiem. Przepraszamy za utrudnienia.

Ogłoszenie wyników i informacja z otwarcia ofert dla zapytania cenowego na zadanie pn. "WYKONANIE MATERIAŁÓW INFORMACYJNO-PROMOCYJNYCH PROJEKTU WRAZ Z DOSTAWĄ – etap II" znajdują się w załącznikach.

Informacja

2020-08-04

Niniejszym informujemy, iż w dniu 14.08.2020 r. administracja Parku będzie nieczynna. Obiekty oraz parkingi w tym dniu funkcjonują bez zmian. Szczegóły znajdują się w załączniku.

W związku z pracami remontowymi w dniu 5.08.2020 r. (środa) zamknięty będzie odcinek szlaku niebieskiego w wąwozie Ciasne Skałki od Bramy Krakowskiej do skrzyżowania z czarnym szlakiem. Przepraszamy za utrudnienia.

Informujemy, iż od dnia 25 lipca 2020 r. obowiązują nowe opłaty za parkowanie pojazdów na parkingu "Złota Góra". Szczegóły znajdują się w załączniku. Opłaty obowiązują także od poniedziałku do piątku.

W związku z udostępnieniem Jaskini Ciemnej do zwiedzania, informujemy o wprowadzeniu czasowego regulaminu funkcjonowania Jaskini zgodnie z zasadami sanitarnymi. Szczegóły znajdują się w zalączniku.

Zapytanie cenowe

2020-07-20

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym pn. "Druk materiałów informacyjno-promocyjnych projektu wraz z dostawą-etap II" - wykonanie i dostawa 200 szt. kalendarzy plakatowych. Szczegóły znajdują się w załączniku.

Ogłoszenie wyników postępowania dla zadania pn. "Modernizacja ekspozycji przyrodniczej" znajduje się w załączniku.

Informujemy, że Jaskinia Łokietka i ekspozycja przyrodnicza pozostają zamknięte do odwołania.