http://ojcowskiparknarodowy.pl/main/aktualnosci.html

Aktualności

Ogłoszenie

2018-01-17

Ogłoszenie o wynikach zapytania ofertowego na wykonanie zadania pn. Okresowy przegląd budynków i czyszczenia przewodów kominowych Ojcowskiego Parku Narodowego zgodne z Prawem Budowlanym"

Ogłoszenie

2018-01-15

Ogłoszenie o wynikach zapytania ofertowego na wykonanie zadania pn. Prowadzenie konserwacji platformy dla niepełnosprawnych zainstalowanej w budynku „Hotel Pod Łokietkiem” Ojców 13

Informacja

2018-01-09

Informujemy, że dzień 12 STYCZNIA 2018 roku jest dla pracowników Ojcowskiego Parku Narodowego DNIEM WOLNYM OD PRACY

zapytanie ofertowe

2018-01-03

Zapytanie ofertowe na wykonanie zadania pn. „Okresowe przeglądy budynków i czyszczenia przewodów kominowych Ojcowskiego Parku Narodowego zgodne z Prawem Budowlanym”

Unieważnienie zapytania ofertowego na wykonanie okresowych przeglądów przewodów kominowych w budynkach Parku

UWAGA!

2017-12-29

PAMIĘTAJMY O ZWIERZĘTACH W SYLWESTRA!

zapytanie ofertowe

2017-12-27

Zapytanie ofertowe na wykonanie zadania pn. Prowadzenie konserwacji platformy dla niepełnosprawnych zainstalowanej w budynku „Hotel Pod Łokietkiem” Ojców 13

Szanowni Państwo, w okresie Sylwestra i Nowego Roku prosimy o nieużywanie petard, fajerwerków i innych materiałów pirotechniczncyh, które mogą przestraszyć i płoszyć dziko żyjące zwierzęta. Zakaz hałasowania na obszarze parku narodowego wynika także z Ustawy o Ochronie Przyrody. Dziękujemy za dostosowanie się do naszej prośby. Życzymy wszystkiego dobrego na nadchodzące Święta oraz w Nowym Roku.

Ogłoszenie wyniku zapytania cenowego na wykonanie zadania" Świadczenie usług w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy na rzecz Ojcowskiego Parku Narodowego"

informacja

2017-12-15

Niniejszym informujemy, iż nabór w trybie konkursowym na stanowisko sekretarki w Ojcowskim P.N. – po etapie formalnej oceny złożonych aplikacji został unieważniony.

Grafika : drukuj / nie drukuj