http://ojcowskiparknarodowy.pl/main/aktualnosci.html

Aktualności

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego ogłasza przetarg nieograniczony na zadanie pn.: „Modernizacja oświetlenia Jaskini Łokietka”. Szczegóły zadania znajdują się w zakładce "Zamówienia publiczne".

OGŁOSZENIE

2020-01-24

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego ogłasza NABÓR na stanowisko biletera na zamku w Ojcowie, na sezon turystyczny 2020.

OGŁOSZENIE

2020-01-24

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego ogłasza NABÓR na stanowisko kasjera w obiektach Ojcowskiego Parku Narodowego, na sezon turystyczny 2020.

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza wyniki na realizację zadania pn.: „Remont kolektora kanalizacyjnego w osadzie Iwiny”

Informujemy, że ekspozycja w Centrum Edukacyjno-Muzealnym jest czynna od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-15.00. Zapraszamy do zwiedzania!

OGŁOSZENIE

2020-01-15

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego ogłasza przetarg nieograniczony na zadanie pn. „Wykonanie automatycznego systemu obsługi parkingu”.

Informujemy, iż w dniu 18 stycznia 2020 r. (sobota) zamek w Ojcowie oraz parking pod zamkiem będą nieczynne. W tym dniu prosimy o pozostawianie pojazdów na parkingu na Złotej Górze. Przepraszamy za utrudnienia.

OGŁOSZENIE

2020-01-09

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego ogłasza przetarg nieograniczony na zadanie pn.: „Obsługa przewodnicka w Ojcowskim Parku Narodowym”. Szczegóły zadania znajdują się w zakładce "Zamówienia publiczne".

ZAPYTANIE CENOWE

2020-01-03

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza postępowanie na realizację zadania pn.: „Remont kolektora kanalizacyjnego w osadzie Iwiny”

W związku z zalegającą pokrywą śniegu i oblodzeniem nawierzchni wszystkim zwiedzającym zalecamy szczególną ostrożność. W okresie zimowym szlaki na terenie Parku nie są odśnieżane.

Grafika : drukuj / nie drukuj