http://ojcowskiparknarodowy.pl/main/aktualnosci.html

Aktualności

W związku z zamknięciem w dniu dzisiejszym Ojcowskiego Parku Narodowego, Dyrektor OPN przekazuje informację o powodach i podstawach wprowadzenia tak rygorystycznych działań. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami.

INFORMACJA

2020-04-03

Niniejszym informujemy iż od dnia 03.04.2020 r. do odwołania obszar Ojcowskiego Parku Narodowego nie jest udostępniany w celach edukacyjnych, turystycznych, rekreacyjnych, sportowych, filmowania i fotografowania, a także w celach zarobkowych.

Niniejszym informujemy, iż w celu realizacji rozporządzenia Ministra Zdrowia z 24.03.2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na terenie Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii (tekst jedn. Dz.U. z 2020 r,, poz, 522) na obszarze Ojcowskiego P. N. z dniem dzisiejszy zamyka się parkingi ,,Pod zamkiem" w Ojcowie i parking ,,Na Złotej Górze" Zamknięcie parkingów oznacza zakaz wjazdu i parkowania na ich obszarze.

INFORMACJA

2020-03-18

Niniejszym informujemy, iż po wpisaniu w wyszukiwarkę google hasła: ojcowski park narodowy, po prawej stronie pojawia się opcja "kup bilety". Nie jest to oferta powiązana w żaden sposób z Ojcowskim Parkiem Narodowym. Sprawa została zgłoszona na policję.

OSTRZEŻENIE

2020-03-12

W związku z wydanym przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzeżeniem przed silnym wiatrem, prosimy turystów o zachowanie szczególnej ostrożności na szlakach turystycznych.

INFORMACJA

2020-03-11

Mając na uwadze decyzję rządu RP, o czasowym zamknięciu obiektów kulturowych na obszarze naszego kraju, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, niniejszym informujemy, o zamknięciu do odwołania udostępnionych obecnie do zwiedzania obiektów Ojcowskiego P.N. (Ekspozycja Przyrodnicza i Zamek w Ojcowie).

INFORMACJA

2020-03-11

W związku z koniecznością wdrożenia działań prewencyjnych związanych z rozprzestrzenianiem się na obszarze naszego kraju koronawirusa, z dniem dzisiejszym zawiesza się (do odwołania) przyjęcia petentów.

Informacja dot. ogłoszenia wyniku zapytania cenowego na zadanie pn. "Wykonanie i dostawa namiotu promocyjnego wystawienniczego" znajdują się w załączniku.

ZAPYTANIE CENOWE

2020-03-06

Dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza postępowanie na realizację zadania pn.: "Metalowe bariery na parkingu pod Zamkiem oraz wokół figury MB w Ojcowie”

OGŁOSZENIE

2020-03-04

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego ogłasza NABÓR na stanowisko kasjera w obiektach Ojcowskiego Parku Narodowego, na sezon turystyczny 2020.

Grafika : drukuj / nie drukuj