Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

INFORMACJA

2020-10-23

Niniejszym informujemy, iż z dniem jutrzejszym tj. 24.10.br. do odwołania z powodu nowych obostrzeń związanych z COVID-19 i wprowadzanego zakazu grupowania się powyżej 5 osób zostaje zamknięta Jaskinia Łokietka.

Niniejszym informujemy, iż Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego ogłasza w trybie konkursowym NABÓR na stanowisko księgowej / księgowego w Ojcowskim Parku Narodowym.

INFORMACJA

2020-10-19

Niniejszym informujemy, iż z dniem dzisiejszym do odwołania zostaje zamknieta Ekspozycja Przyrodnicza, Ośrodek Edukacyjno – Dydaktyczny oraz biblioteka wraz z czytelnią w budynku „Hotel pod Kazimierzem”

UWAGA

2020-10-19

Niniejszym informujemy, iż w dniu dzisiejszym wystąpiła awaria centrali telefonicznej i w chwili obecnej nie ma możliwości dodzwonienia się do Ojcowskiego Parku Narodowego. W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o kontakt pod nr tel. 882404715 lub na adres email:

opnar [at] pro.onet.pl.
Awaria powinna zostać usunięta do 48h.

Zapytanie cenowe

2020-10-15

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie cenowe na realizację zadania pn.: „Dostawa i montaż parkometrów”.

Zapytanie cenowe

2020-10-14

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie cenowe na realizację zadania pn.: „Wykonanie 9 operatów wodnoprawnych na odprowadzanie do ziemi ścieków oczyszczonych z przydomowych biologicznych oczyszczalni ścieków wraz z uzyskaniem pozwoleń wodnoprawnych”

Zapytanie cenowe

2020-10-12

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym pn.„Wykonanie projektu remontu balkonów w zabytkowym budynku „Hotel pod Kazimierzem” położonego w Ojcowie”. Szczegóły znajdują się w załącznikach.

Informujemy, iż od dnia 8.10.2020 r. od godzin porannych nastąpi zmiana organizacji ruchu pojazdów w rejonie parkingu "Pod Zamkiem" w Ojcowie. Prosimy zapoznać się z treścią komunikatu.

Informujemy, iż w związku z obserwowanym masowym pojawem nietoperzy - podkowców małych w Jaskini Ciemnej ,ostatnim dniem, w którym można zwiedzić Jaskinię w bieżącym roku jest 30 września 2020 r. (środa).

Informujemy, iż od 1 października 2020 r. (czwartek) do 11 listopada 2020 r. będzie można zwiedzać Jaskinię Łokietka. Tymczasowy regulamin zwiedzania znajduje się w załączniku.