http://ojcowskiparknarodowy.pl/main/aktualnosci/st:1.html

Aktualności

ZAPYTANIE OFERTOWE

2020-02-12

Na podstawie zarządzenia dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dnia 26.09.2017 r, w sprawie regulaminu udzielania zamówień publicznych, Ojcowski Park Narodowy zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia pn.: „Okresowe przeglądy instalacji elektrycznych i odgromowych w budynkach Ojcowskiego Parku Narodowego”.

ZAPYTANIE OFERTOWE

2020-02-12

Na podstawie zarządzenia dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dnia 26.09.2017 r, w sprawie regulaminu udzielania zamówień publicznych, Ojcowski Park Narodowy zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia pn.: „Okresowe przeglądy szczelności instalacji gazowych w budynkach Ojcowskiego Parku Narodowego”.

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn. "Naprawa metalowej kraty w Jaskini Łokietka". Szczegóły znajdują się w załącznikach.

ZAPYTANIE OFERTOWE

2020-02-12

Na podstawie zarządzenia dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dnia 26.09.2017 r, w sprawie regulaminu udzielania zamówień publicznych, Ojcowski Park Narodowy zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia pn.: „Okresowe przeglądy i czyszczenie przewodów kominowych, zgodne z Prawem Budowlanym, w budynkach Ojcowskiego Parku Narodowego”.

Ostrzeżenie

2020-02-10

W związku z wydanym przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzeżeniem pierwszego i drugiego stopnia przed silnym wiatrem, który w porywach powieje do 110 kilometrów na godzinę prosimy turystów o zachowanie szczególnej ostrożności na szlakach turystycznych.

Niniejszym informujemy, iż zapytanie cenowe pn. "Wykonanie i montaż drewnianych słupków drogowych" zostało unieważnione. Szczegóły znajdują się w załączniku.

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego zaprasza do zapoznania się z zapytaniem cenowym pn. "Wykonanie i montaż drewnianych słupków drogowych". Szczegóły znajdują się w załącznikach.

INFORMACJA

2020-02-04

PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH OJCOWSKIEGO PARKU NARODOWEGO NA ROK 2020. Zgodnie z treścią art. 13a ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1834), ustala się nw. plan zamówień publicznych, jakie przewiduje przeprowadzić Ojcowski Park Narodowy w 2020 r. Plan ten zawiera 9 zamówień publicznych, których wartość szacunkowa przekracza kwotę 30 000 euro.

Informujemy, iż w zakładce "Zamówienia publiczne" w zadaniu pn. ""Modernizacja oświetlenia Jaskini Łokietka" została umieszczona informacja dot. wizji terenowej. Prosimy o zapoznanie się Wykonawców z zamieszczoną informacją.

ZAPYTANIE OFERTOWE

2020-02-04

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie ofertowe na realizację zadania pn.: „Prowadzenie wymaganych przeglądów okresowych wraz z konserwacją platformy dla niepełnosprawnych” zainstalowanej w budynku „Hotel Pod łokietkiem” w miejscowości Ojców 13, będącej własnością Ojcowskiego Parku Narodowego (zwanego dalej Zamawiającym).

Grafika : drukuj / nie drukuj