Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

OGŁOSZENIE

2019-07-15

NABÓR NA STANOWISKO DYREKTORA PARKU NARODOWEGO Minister Środowiska ogłasza nabór na stanowisko: DYREKTORA MAGURSKIEGO PARKU NARODOWEGO (sygn: K/PN/5/19)

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn. "Wykonanie drewnianych konstrukcji do umieszczenia informacji oraz drewnianych tablic wjazdowych "witaczy". Szczegóły znajdują się w załączniku.

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na wykonanie zadania pn. Wydruk kolorowych tablic i wykonanie drewnianych stelaży wraz z dostawą. Szczegóły dot. przedmiotowego zapytania cenowego znajdują się w załączniku.

Ogłoszenie wyników z postępowania dotyczącego zapytania cenowego na zadanie pn. "Wykonanie i dostawa pamiątek związanych z promocją zamku w Ojcowie" znajduje się w załączniku.

KOMUNIKAT

2019-07-04

Z uwagi na wysokie zagrożenie pożarowe apelujemy do turystów odwiedzających Ojcowski Park Narodowy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas spacerów po szlakach na terenie Parku. Przypominamy, iż na terenie parków narodowych zabrania się palenia ognisk i wyrobów tytoniowych oraz używania źródeł światła o otwartym płomieniu, z wyjątkiem miejsc wyznaczonych przez dyrektora parku narodowego.

OGŁOSZENIE

2019-07-03

MINISTER ŚRODOWISKA OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO DYREKTORA WIGIERSKIEGO PARKU NARODOWEGO

ZAPYTANIE CENOWE

2019-06-25

ZAPYTANIE CENOWE na wykonanie zadania pod nazwą: "WYKONANIE I DOSTAWA PAMIĄTEK ZWIĄZANYCH Z PROMOCJĄ ZAMKU W OJCOWIE". Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa pamiątek związanych z zamkiem w Ojcowie.

OSTRZEŻENIE

2019-06-19

Na najbliższe dni meteorolodzy zapowiadają na naszym obszarze wystąpienie licznych burz. APELUJEMY do wszystkich odwiedzających nasz Park - Przed wyruszeniem na szlaki sprawdź aktualną prognozę pogody!

Ogłoszenie o wynikach zapytania ofertowego pn. " Dostawa i montaż projektorów 3D".

Informacja z otwarcia ofert na zadanie pn."Tłumaczenie tekstów historycznych na język obcy" znajduje się w załączniku.