Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

Ogłoszenie o wynikach zapytania cenowego pn. "Tłumaczenie tekstów historycznych na język obcy" znajduje się w załączniku.

Szczegóły ogłoszenia o przetargu "Dzierżawa gruntów Skarbu Państwa przekazanych w użytkowanie wieczyste Ojcowskiemu Parkowi Narodowemu" znajdują się w załącznikach.

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na wykonanie zadania pn. Dostawa i montaż projektorów 3D. Szczegóły dot. przedmiotowego zapytania cenowego znajdują się w załącznikach.

Informacja z otwarcia ofert w przetargu nieograniczonym oraz informacja o unieważnieniu przetargu na przedsięwzięcie pn. Wykonanie projektu ogrodu i wykonanie ogrodu dla zagrożonych gatunków flory - postępowanie nr III, znajdują się w załączniku.

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym pn.: "Tłumaczenie tekstów historycznych na język obcy" w ramach projektu pn. "Zabezpieczenie ruin zamku w Ojcowie z modernizacją infrastruktury turystycznej - etap I". Szczegóły zapytania wraz z formularzem ofertowym znajdują się w załączniku.

Ogłoszenie o wynikach dla zapytania ofertowego nr 04/2019 pn. Realizacja filmu pn. "Orle gniazdo w Ojcowie wraz z postprodukcją" znajdują się w załączniku.

Szczegółowe informacje dot. otwarcia ofert zapytania ofertowego nr 4/2019 pn.: Realizacja filmu pt. Orle gniazdo w Ojcowie" wraz z postprodukcją, znajdują się w załączniku.

Informacja

2019-05-27

Niniejszym informujemy, iż po likwidacji zagrożeń na szlakach turystycznych, które wystąpiły na skutek silnych opadów atmosferycznych w ubiegłym tygodniu, szlaki te zostają z dniem dzisiejszym ponownie udostępnione dla ruchu turystycznego.

OSTRZEŻENIE

2019-05-24

Z uwagi na wysokie opady atmosferyczne, apelujemy do turystów odwiedzających Ojcowski Park Narodowy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas spacerów po szlakach na terenie Parku. Szlaki turystyczne pokryte są błotem i kałużami co zwiększa ryzyko poślizgnięcia się, należy zwrócić uwagę na odpowiednie obuwie, dostosowane do trudnych warunków. Wejście na szlaki turystyczne jest na własną odpowiedzialność.

ZAPYTANIE CENOWE

2019-05-23

Przedmiotem zadania jest wykonywanie kompleksowego nadzoru budowlanego dla prowadzonych, robót budowlanych przez Ojcowski Park Narodowy w ramach realizowanego zadania pn.; ,,Zabezpieczenie ruin zamku w Ojcowie z modernizacją infrastruktury turystycznej - uzupełniające prace budowlane oraz sanitarne".