Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

Informujemy, iż w okresie zimowym szlaki na terenie Ojcowskiego PN nie są utrzymywane. Prosimy o zapoznanie się z niniejszym komunikatem.

Ogłoszenie

2021-01-14

Wielkopolski Park Narodowy ogłasza nabór na stanowisko specjalisty ds.edukacji ekologicznej.

Niniejszym informujemy, iż po spełnieniu wymogów formalnych, na podstawie wniosku o wydanie zgody na użytkowanie mostu na Drewnianej Drodze, złożonego do Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Krakowie po zakończeniu robót budowlanych, w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy stosowną formalną zgodę. W związku z powyższym ścieżka edukacyjna „Drewniana Droga” zostaje z dniem dzisiejszym ponownie udostępniona.

Informujemy, iż w okresie zimowym szlaki na terenie Ojcowskiego PN nie są utrzymywane. Warunki turystyczne po ostatnich opadach śniegu są bardzo trudne. Prosimy o zapoznanie się z niniejszym komunikatem.

Informujemy, iż dzień 24 grudnia 2020 r. będzie dniem wolnym dla pracowników OPN w zamian za święto przypadające w dniu 26 grudnia, w związku z czym administracja Parku w tym dniu będzie nieczynna.

Zapraszamy na kolejne szkolenie on-line dla przewodników posiadających licencję OPN - 22 i 29.12.2020 r. Tematem szkolenia będą zagadnienia ochronne Ojcowskiego PN.

W dniach 1 i 4.12.2020 r. zapraszamy na pierwsze szkolenie on-line dla przewodników posiadających licencję upoważniającą do oprowadzania po OPN.

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym pn. "Wykonanie i montaż metalowych barier". Szczegóły znajdują się w załącznikach.

Zapytanie cenowe

2020-11-19

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie cenowe na realizację zadania pn.: "Rewitalizacja kamiennego źródła św. Jana w Ojcowie i naprawa cokołu pomnika św. Jana Nepomucena w Pieskowej Skale"

Zapytanie cenowe

2020-11-18

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza zapytanie cenowe na realizację zadania pn.: "Przeglądy i legalizacja gaśnic i hydrantów”.