Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dniach od 21 do 30 września 2017 zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów przeciw wściekliźnie. Prosimy o zapoznanie się z pełnym komunikatem w załączniku.

Zapraszamy uczniów szkół średnich z Krakowa i okolic do wzięcia udziału w 49. Ojcowskiej Złotej Jesieni. Rajd z konkursem odbędzie się w dniu 12 października 2017 r. Zaproszenie, regulamin rajdu oraz karty zgłoszeniowe znajdują się w zakładce Edukacja przyrodnicza/Informacje dla szkół.

Informujemy, że Minister Środowiska ogłosił konkurs "Produkt w obiegu". Informacje o konkursie wraz z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym znajdują się na stronie https://www.mos.gov.pl/o-ministerstwie/konkursy/szczegoly/news/konkurs-ministra-srodowiska-produkt-w-obiegu/

Zapraszamy młodzież z gimnazjów lokalnych do udziału w 15 edycji Rajdu Neandertala w dniu 28.09.2017 (czwartek). Zaproszenie, regulamin rajdu oraz karty startowe znajdują się w zakładce Edukacja przyrodnicza/Informacje dla szkół.

Zapytanie cenowe na wykonanie zadania

W dniu dzisiejszym służbę rozpoczął nowy Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego - Pan mgr inż. Tomasz Gierat, dotychczasowy pracownik Gorczańskiego Parku Narodowego.

W dniu 2017-07-17 o godzinie 10:00 w siedzibie Ojcowskiego Parku Narodowego Ojców 9 został przeprowadzony przetarg na sprzedaż samochodu WV Caddy KRA 20EY oraz samochodu Łada-Niva KRA 7E92.

Nabór na stanowisko DYREKTORA BIESZCZADZKIEGO PARKU NARODOWEGO

W postępowaniu o zamówienie publiczne pn. „Zabezpieczenie ruin zamku w Ojcowie z modernizacją infrastruktury turystycznej – etap I: Wymiana pokryć dachowych i konserwacja elewacji wieży i budynku bramnego.” w dniu 04.07.2017 r. do godziny 09:45 została złożona 1 oferta.

Ojcowski Park Narodowy z siedzibą w Ojcowie ogłasza przetarg publiczny na sprzedaż samochodu dostawczego (kombi) marki Volkswagen Caddy oraz samochodu terenowego Łada-Niva