Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

Ministerstwo Środowiska ogłasza nabór na stanowisko dyrektora Roztoczańskiego Parku Narodowego

Ministerstwo Środowiska ogłasza nabór na stanowisko dyrektora Babiogórskiego Parku Narodowego

Ministerstwo Środowiska ogłasza nabór na stanowisko dyrektora Białowieskiego Parku Narodowego

Z uwagi na silne wiatry dyrekcja Ojcowskiego Parku Narodowego ostrzega o zagrożeniu zdrowia i życia z powodu spadających gałęzi, konarów, a nawet łamania sie drzew. Warunki na szlakach turystycznych w OPN są utrudnione z powodu opadów deszczu (ślisko!).

Zapraszamy przewodników posiadających uprawnienia do oprowadzania po Ojcowskim PN na szkolenia w dniach 27 i 28 listopada 2015 (piątek, sobota). Wykłady odbędą się w Ośrodku Edukacyjno-Dydaktycznym OPN (hotel „Pod Kazimierzem”).

Zapraszamy młodzież z gimnazjów lokalnych do udziału w 13 Rajdzie Neandertala, a młodzież szkół średnich z południowej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej do udziału w 47 Ojcowskiej Złotej Jesieni.

Informujemy, że lipcu 2015 roku odbyły się praktyki studenckie w Ojcowskim Parku Narodowym.

Rozenanie rynku

2015-07-27

W ramach procedury rozpoznania rynku zapraszamy firmy zainteresowane realizacją przedsięwzięcia “Ochrona zbiorowisk kserotermicznych” do udziału w spotkaniu 29 lipca 2015 r.

Uprzejmie informujemy, że w lipcu i sierpniu ekspozycja przyrodnicza Ojcowskiego Parku Narodowego w budynku "Pod Łokietkiem" w Ojcowie jest w poniedziałki nieczynna.

7 maja 2015 odbył się XIV Zlot Nietoperzy - rajd z konkursem dla uczniów lokalnych szkół podstawowych. Tegoroczna trasa prowadziła z Białego Koscioła do Ojcowa. W rajdzie wzięło udział ponad 50 drużyn z 11 szkół.