http://ojcowskiparknarodowy.pl/main/aktualnosci/st:36.html

Aktualności

Ministerstwo Środowiska ogłasza nabór na stanowisko Dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego

W związku z pierwszymi opadami śniegu przypominamy o zachowaniu ostrożności na szlakach Ojcowskiego Parku Narodowego.

17 listopada 2016 Światowy Dzień Rzucania Palenia

W związku z pierwszymi opadami śniegu przypominamy o zachowaniu ostrożności na szlakach Ojcowskiego Parku Narodowego.

Zapraszamy przewodników posiadających uprawnienia do oprowadzania po Ojcowskim PN na szkolenie w dniu 19 listopada 2016 (sobota). Wykłady odbędą się w Ośrodku Edukacyjno-Dydaktycznym OPN (hotel „Pod Kazimierzem”).

Zgodnie z informacją przekazaną przez dostawcę energii elektrycznej w dniu 27. października 2016 r. w Ojcowie nastąpi przerwa w dostawie prądu elektrycznego. W związku z tym ekspozycja przyrodnicza OPN będzie nieczynna od godz. 8 do 15-tej.

Ministerstwo Środowiska ogłasza nabór na stanowisko Dyrektora Wielkopolskiego Parku Narodowego

Ministerstwo Środowiska ogłasza nabór na stanowisko Dyrektora Magurskiego Parku Narodowego

Dyrekcja Ojcowskiego Parku Narodowego zaprasza uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w 48. Ojcowskiej Złotej Jesieni. Rajd z konkursem odbędzie się dnia 7 października 2016. Zaproszenie, regulamin rajdu i karty zgłoszeniowe do pobrania w zakładce Edukacja przyrodnicza/Informacje dla szkół.

Ojcowski Park Narodowy uprzejmie informuje, że w procedurze rozeznania rynku na „Zakup fotogrametrycznego wielowirnikowego systemu bezzałogowego UAV wraz z oprogramowaniem i częściami zapasowymi oraz szkoleniem pracowników” najniższą ofertę w wysokości 145 677,51 PLN (słownie: sto czterdzieści pięć tysięcy sześćset siedemdziesiąt siedem złotych 51/100) przedstawiła firma FlyTech UAV Sp z o.o.

Grafika : drukuj / nie drukuj