Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

Zapytanie cenowe na wykonanie zadania

W dniu dzisiejszym służbę rozpoczął nowy Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego - Pan mgr inż. Tomasz Gierat, dotychczasowy pracownik Gorczańskiego Parku Narodowego.

W dniu 2017-07-17 o godzinie 10:00 w siedzibie Ojcowskiego Parku Narodowego Ojców 9 został przeprowadzony przetarg na sprzedaż samochodu WV Caddy KRA 20EY oraz samochodu Łada-Niva KRA 7E92.

Nabór na stanowisko DYREKTORA BIESZCZADZKIEGO PARKU NARODOWEGO

W postępowaniu o zamówienie publiczne pn. „Zabezpieczenie ruin zamku w Ojcowie z modernizacją infrastruktury turystycznej – etap I: Wymiana pokryć dachowych i konserwacja elewacji wieży i budynku bramnego.” w dniu 04.07.2017 r. do godziny 09:45 została złożona 1 oferta.

Ojcowski Park Narodowy z siedzibą w Ojcowie ogłasza przetarg publiczny na sprzedaż samochodu dostawczego (kombi) marki Volkswagen Caddy oraz samochodu terenowego Łada-Niva

Zapraszamy zainteresowanych przewodników na szkolenie dotyczące roślin kserotermicznych. Szkolenie odbędzie się 23 czerwca 2017 w godz. 16.00-19.00.

W związku z planowanym zakupem telefonów komórkowych dla pracowników, Ojcowski Park Narodowy prosi operatorów sieci telefonii komórkowych o kontakt w celu przedstawienia swoich ofert na stosowne pakiety usług,

Zawiadomienie Ojcowski Park Narodowy zawiadamia, że poszukuje ubezpieczyciela budynków służbowych.

W ramach procedury rozpoznania rynku zapraszamy firmy zainteresowane realizacją przedsięwzięcia “Ochrona biocenoz kserotermicznych” do przygotowania ofert na wykonanie zabiegów ochronnych.