http://ojcowskiparknarodowy.pl/main/aktualnosci/st:38.html

Aktualności

Kuratorium Oświaty w Krakowie we współpracy z parkami narodowymi Małopolski organizuje w roku szkolnym 2014/2015 – Przyrodniczy Konkurs Tematyczny pt. „Skarby przyrody i ich ochrona” skierowany do uczniów klas IV – VI szkół podstawowych województwa małopolskiego.

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie poetyckim organizowanym przez Roztoczański Park Narodowy. Regulamin oraz karty zgłoszeniowe znajdują się na stronie www.roztoczanskipn.pl

Zapraszamy na 12 Rajd Neandertala i 46 Ojcowską Złotą Jesień

Minister Środowiska ogłasza nabór na stanowisko Dyrektora Wolińskiego Parku Narodowego

Ekspozycja

2014-06-27

Informujemy uprzejmie, że w dniu 30. czerwca 2014 ekspozycja przyrodnicza OPN będzie zamknięta dla zwiedzających.

W związku z prognozowanymi burzami w czasie nadchodzącego weekendu, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na szlakach turystycznych na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego.

Zaprojektowanie i wykonanie przedsięwzięcia p.n. Budowa małego sanitariatu publicznego w Ojcowie wraz z wewnętrznymi instalacjami: wod.-kan., elektryczną, ogrzewania elektrycznego i wentylacji mechanicznej oraz z przyłączami wody i kanalizacji, kablowym zasilaniem energetycznym, murkami oporowymi i dojściem do sanitariatu na działkach nr 59/1, 59/3, 499, 180/1 i 498 w miejscowości Ojców, gmina Skała.

Docieplenie i doszczelnienie przegród budowlanych w budynkach mieszkalnych OPN: „Borowiec” Sąspów 88, „Stanisławówka” Ojców 29 i „Kopciński” Prądnik Korzkiewski, ul. Ojcowska 196. Wymiana stolarki okiennej oraz drzwiowej zewnętrznej ocieplonej w budynkach mieszkalnych OPN „Borowiec” Sąspów 88, „Stanisławówka” Ojców 29 i „Kopciński” Prądnik Korzkiewski, ul. Ojcowska 196.

8. maja 2014 r. już po raz trzynasty odbył się „Zlot Nietoperzy” - rajd dla uczniów szkół podstawowych z gmin położonych wokół Ojcowskiego Parku Narodowego. Tegoroczny Zlot, podobnie jak poprzednie, łączył elementy rajdu terenowego i konkursu.

W związku z prognozowanymi burzami w okresie długiego weekendu majowego prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na szlakach turystycznych w Ojcowskim Parku Narodowym.

Grafika : drukuj / nie drukuj