http://ojcowskiparknarodowy.pl/main/aktualnosci/st:38.html

Aktualności

W związku z prognozowanymi burzami w czasie nadchodzącego weekendu, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na szlakach turystycznych na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego.

W ramach procedury rozpoznania rynku zapraszamy firmy zainteresowane realizacją przedsięwzięcia “Zwalczanie roślin inwazyjnych” do przygotowania ofert na wykonanie zabiegów ochronnych.

W ramach procedury rozpoznania rynku zapraszamy firmy zainteresowane realizacją przedsięwzięcia “Ochrona biocenoz kserotermicznych” do przygotowania ofert na wykonanie zabiegów ochronnych.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego jest woda. W imieniu organizatorów 21 i 22 maja zapraszamy do kaplicy „Na Wodzie” w Ojcowie i osady młynarskiej Boroniówka w Grodzisku. Więcej informacji na stronie: www.dnidziedzictwa.pl

Zapraszamy zainteresowanych przewodników na szkolenie terenowe dotyczące flory wiosennej. Szkolenia odbędą się w dwóch terminach - 12 i 16 kwietnia 2016.

Ogłoszenie

2016-04-05

W związku ze składanymi wnioskami do planu ochrony, Dyrekcja Parku przedłuża czas konsultacji społecznych do dnia 31.05.2016 roku.

Informacja

2016-03-29

Informujemy, że w dniu 01. kwietnia 2016 roku, Ekspozycja Przyrodnicza Ojcowskiego Parku Narodowego będzie nieczynna

Ministerstwo Środowiska ogłasza nabór na stanowisko DYREKTORA PARKU NARODOWEGO Gór Stołowych

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na usługi związane z obsługą przewodnicką Jaskini Łokietka i Jaskini Ciemnej w 2016 roku

Zawiadomienie Dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego o wznowieniu prac zmierzających do opracowania planu ochrony Ojcowskiego Parku Narodowego

Grafika : drukuj / nie drukuj