Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza wyniki na realizację zadania pn.: „Remont kolektora kanalizacyjnego w osadzie Iwiny”

Informujemy, że ekspozycja w Centrum Edukacyjno-Muzealnym jest czynna od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-15.00. Zapraszamy do zwiedzania!

OGŁOSZENIE

2020-01-15

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego ogłasza przetarg nieograniczony na zadanie pn. „Wykonanie automatycznego systemu obsługi parkingu”.

Informujemy, iż w dniu 18 stycznia 2020 r. (sobota) zamek w Ojcowie oraz parking pod zamkiem będą nieczynne. W tym dniu prosimy o pozostawianie pojazdów na parkingu na Złotej Górze. Przepraszamy za utrudnienia.

OGŁOSZENIE

2020-01-09

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego ogłasza przetarg nieograniczony na zadanie pn.: „Obsługa przewodnicka w Ojcowskim Parku Narodowym”. Szczegóły zadania znajdują się w zakładce "Zamówienia publiczne".

ZAPYTANIE CENOWE

2020-01-03

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza postępowanie na realizację zadania pn.: „Remont kolektora kanalizacyjnego w osadzie Iwiny”

W związku z zalegającą pokrywą śniegu i oblodzeniem nawierzchni wszystkim zwiedzającym zalecamy szczególną ostrożność. W okresie zimowym szlaki na terenie Parku nie są odśnieżane.

INFORMACJA

2019-12-28

Z uwagi na ustawowy zakaz zakłócania ciszy na obszarze Parku Narodowego (art. 15 ust. 1 p. 20 ustawy o ochronie przyrody) prosimy, aby na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego i w jego najbliższym sąsiedztwie NIE ODPALAĆ PETARD I FAJERWERKÓW, również ze względu na zwierzęta, u których powodują one stres i ataki paniki.

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym pn. "wynajem namiotów na uroczystość otwarcia zamku w Ojcowie". Szczegóły i formularz oferty znajdują się w załącznikach.

ZAPYTANIE

2019-11-15

Niniejszym zwracamy się z prośbą o określenie wartości brutto wykonania zadania pn.: „Budowa zautomatyzowanego systemu obsługi parkingowej na terenie OPN”