Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

Ogłoszenie wyników zapytania cenowego na zadanie pn. "Wykonanie drewnianych konstrukcji do umieszczania informacji oraz drewnianych tablic wjazdowych, witaczy". Szczegóły znajdują się w załączniku.

OGŁOSZENIE

2019-07-26

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn.: " Naprawa kasy przy Jaskini Ciemnej wraz z dostawą materiału, wymianą uszkodzonych elementów i konserwacją".

Informacja

2019-07-26

Niniejszym informujemy, iż wprowadza się aneks nr 4 do zarządzenia nr 3/2019 dotyczącego stawek opłat za udostępnianie Ojcowskiego P.N. w sezonie 2019, w punkcie 4 dotyczącym terminów udostępniania ruin zamku „Kazimierzowskiego” w Ojcowie wprowadza się uzupełnienie:

Informacja

2019-07-26

Ogłoszenie wyników z postępowania dotyczącego zapytania cenowego na wykonanie zadania pn. "Wydruk kolorowych tablic i wykonanie drewnianych stelaży wraz z dostawą".

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym pn. Naprawa nawierzchni parkingu w Ojcowie wraz z dostawą surowca i zagęszczeniem - kamień drogowy. Szczegóły znajdują się w załączniku.

OGŁOSZENIE

2019-07-19

NABÓR NA STANOWISKO DYREKTORA PARKU NARODOWEGO Minister Środowiska ogłasza nabór na stanowisko: DYREKTORA WOLIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO (sygn: K/PN/6/19)

OGŁOSZENIE

2019-07-15

NABÓR NA STANOWISKO DYREKTORA PARKU NARODOWEGO Minister Środowiska ogłasza nabór na stanowisko: DYREKTORA MAGURSKIEGO PARKU NARODOWEGO (sygn: K/PN/5/19)

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn. "Wykonanie drewnianych konstrukcji do umieszczenia informacji oraz drewnianych tablic wjazdowych "witaczy". Szczegóły znajdują się w załączniku.

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na wykonanie zadania pn. Wydruk kolorowych tablic i wykonanie drewnianych stelaży wraz z dostawą. Szczegóły dot. przedmiotowego zapytania cenowego znajdują się w załączniku.

Ogłoszenie wyników z postępowania dotyczącego zapytania cenowego na zadanie pn. "Wykonanie i dostawa pamiątek związanych z promocją zamku w Ojcowie" znajduje się w załączniku.