http://ojcowskiparknarodowy.pl/main/aktualnosci/st:40.html

Aktualności

W ramach cyklu "Najpiękniejsze w Małpolsce" słuchacze Radia Kraków mogli wybrać najciekawszą jaskinię. Miło nam poinformować, że Jaskinię Łokietka wskazało aż 1798 osób z 3479 głosujących.

Chcielibyśmy poinformować, że w tym tygodniu Radio Kraków wybiera najciekawszą małopolską jaskinię. Na krótkiej liście nominowanych znalazły się jaskinie leżące na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego.

W kwietniu i maju 2012 r. posadzono w OPN 14 tys. sadzonek jodły. To już druga akcja przeprowadzona wspólnie z Fundacją Aeris Futuro w ramach programu „Czas na las”. Współpracę z fundacją zainicjowało podobne przedsięwzięcie w 2009 r, podczas którego posadzono10 tys. młodych drzewek.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie części projektu planu ochrony parku, zwanego dalej „Planem ochrony zbiorowisk nieleśnych” dla Ojcowskiego Parku Narodowego.

W piątek 15 czerwca 2012 w Parku Zamkowym w Ojcowie odbyła się akcja edukacyjno-profilaktyczna dla turystow, głównie dzieci i młodziezy, odwiedzających Ojcowski Park Narodowy.

Ojcowski Park Narodowyo głasza przetarg nieograniczony na zwalczanie roślin inwazyjnych w Ojcowskim Parku Narodowym

Ojcowski Park Narodowy ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie planu ochrony ekosystemów nieleśnych Ojcowskiego Parku Narodowego.

tragiczny wypadek

2012-05-28

W związku z tragicznym wypadkiem w Ojcowskim Parku Narodowym cała załoga Parku składa na ręce Rodziny Zmarłej wyrazy najgłębszego współczucia.

Ojcowski Park Narodowy ogłasza przetarg nieograniczony na zakup sprzętu komputerowego, optycznego, oprogramowania teledetekcyjnego oraz przeprowadzenie szkolenia GIS

10. maja 2011 r. już po raz jedenasty odbył się „Zlot Nietoperzy” - rajd dla uczniów szkół podstawowych z gmin położonych wokół Ojcowskiego Parku Narodowego.

Grafika : drukuj / nie drukuj