Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

W piątek 15 czerwca 2012 w Parku Zamkowym w Ojcowie odbyła się akcja edukacyjno-profilaktyczna dla turystow, głównie dzieci i młodziezy, odwiedzających Ojcowski Park Narodowy.

Ojcowski Park Narodowyo głasza przetarg nieograniczony na zwalczanie roślin inwazyjnych w Ojcowskim Parku Narodowym

Ojcowski Park Narodowy ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie planu ochrony ekosystemów nieleśnych Ojcowskiego Parku Narodowego.

tragiczny wypadek

2012-05-28

W związku z tragicznym wypadkiem w Ojcowskim Parku Narodowym cała załoga Parku składa na ręce Rodziny Zmarłej wyrazy najgłębszego współczucia.

Ojcowski Park Narodowy ogłasza przetarg nieograniczony na zakup sprzętu komputerowego, optycznego, oprogramowania teledetekcyjnego oraz przeprowadzenie szkolenia GIS

10. maja 2011 r. już po raz jedenasty odbył się „Zlot Nietoperzy” - rajd dla uczniów szkół podstawowych z gmin położonych wokół Ojcowskiego Parku Narodowego.

Szanowni Państwo, Zbliża się tegoroczna majówka. Jak co roku w Ojcowskim Parku Narodowym pojawią się bardzo licznie miłośnicy Doliny Prądnika.

Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej w budynkach mieszkalnych osady leśnej OPN: „Iwiny” Ojców 65 i Ojców 66 oraz w budynku „Kolencin Warsztaty” Ojców Złota Góra 9.

Wykonanie docieplenia i doszczelnienia przegród budowlanych w budynkach mieszkalnych osad leśnych OPN: „Kolencin Warsztaty” Ojców Złota Góra 9 oraz „Iwiny” Ojców 65 i Ojców 66.

Wykonanie docieplenia i doszczelnienia przegród budowlanych w budynku dyrekcji Ojcowskiego Parku Narodowego „Jadwiga” w Ojcowie.