Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

Zapraszamy na 12 Rajd Neandertala i 46 Ojcowską Złotą Jesień

Minister Środowiska ogłasza nabór na stanowisko Dyrektora Wolińskiego Parku Narodowego

Ekspozycja

2014-06-27

Informujemy uprzejmie, że w dniu 30. czerwca 2014 ekspozycja przyrodnicza OPN będzie zamknięta dla zwiedzających.

W związku z prognozowanymi burzami w czasie nadchodzącego weekendu, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na szlakach turystycznych na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego.

Zaprojektowanie i wykonanie przedsięwzięcia p.n. Budowa małego sanitariatu publicznego w Ojcowie wraz z wewnętrznymi instalacjami: wod.-kan., elektryczną, ogrzewania elektrycznego i wentylacji mechanicznej oraz z przyłączami wody i kanalizacji, kablowym zasilaniem energetycznym, murkami oporowymi i dojściem do sanitariatu na działkach nr 59/1, 59/3, 499, 180/1 i 498 w miejscowości Ojców, gmina Skała.

Docieplenie i doszczelnienie przegród budowlanych w budynkach mieszkalnych OPN: „Borowiec” Sąspów 88, „Stanisławówka” Ojców 29 i „Kopciński” Prądnik Korzkiewski, ul. Ojcowska 196. Wymiana stolarki okiennej oraz drzwiowej zewnętrznej ocieplonej w budynkach mieszkalnych OPN „Borowiec” Sąspów 88, „Stanisławówka” Ojców 29 i „Kopciński” Prądnik Korzkiewski, ul. Ojcowska 196.

8. maja 2014 r. już po raz trzynasty odbył się „Zlot Nietoperzy” - rajd dla uczniów szkół podstawowych z gmin położonych wokół Ojcowskiego Parku Narodowego. Tegoroczny Zlot, podobnie jak poprzednie, łączył elementy rajdu terenowego i konkursu.

W związku z prognozowanymi burzami w okresie długiego weekendu majowego prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na szlakach turystycznych w Ojcowskim Parku Narodowym.

Biblioteka jest czynna: w poniedziałki w godz. 8:00-15:00, oprócz 26. maja i 01., 08. września.

Szlak czerwony na odcinku od młyna Katarzyńskiego w Grodzisku do Pustelni bł. Salomei jest zamknięty do 30. kwietnia 2014 r. z powodu remontu.