Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

Dnia 23 marca 2012 w Ośrodku Edukacyjno Dydaktycznym Ojcowskiego Parku Narodowego odbyło się posiedzenie komisji konkursowej oceniającej prace plastyczne uczniów szkół podstawowych z Gminy Skała. Konkurs „Przyroda w mojej okolicy” został zorganizowany przez Gminne Koło Sołtysów w Skale oraz Ojcowski Park Narodowy i odbył się po raz pierwszy.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU na usługi związane z obsługą przewodnicką Jaskini Łokietka i Jaskini Ciemnej w sezonie turystycznym 2012 roku

Muzeum Archeologiczne w Krakowie zaprasza na nowy cykl wystaw czasowych – „Zabytek miesiąca”. Aktualnie prezentowane są paleolityczne narzędzia (noże krzemienne) - prądniki.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU na usługi związane z obsługą przewodnicką Jaskini Łokietka i Jaskini Ciemnej w sezonie turystycznym 2012 roku.

Zapraszamy na szkolenie dla przewodników pt. "Obozowisko neandertalczyka w Jaskini Ciemnej w Ojcowie".

W dniu 21. stycznia (sobota) w Ojcowie odbędą się obchody 149 rocznicy wybuchu powstania styczniowego.

Zapraszamy do zapoznania się z działem dla młodych czytelników w zakładce "Edukacja". Pierwszym bohaterem cyklu była bogatka. Dziś prezentujemy kolejnego przedstawiciela świata ptaków Ojcowskiego Parku Narodowego.

Dyrekcja Ojcowskiego Parku Narodowego i Gminne Koło Sołtysów zaprasza uczniów szkół podstawowych z Gminy Skała do udziału w konkursie plastycznym „Przyroda w mojej okolicy”.

Zainteresowanych informujemy, że w zakładce: Informacje turystyczne, Cennik i godziny otwarcia zostało umieszczone zarządzenie w sprawie usług turystycznych - cen za zwiedzanie z przewodnikiem Jaskini Łokietka i Jaskini Ciemnej, Ekspozycji Przyrodniczej OPN, ruin zamku "Kazimierzowskiego," opłat za parkowanie pojazdów oraz godzin otwarcia w/w obiektów w 2012 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym działem dla młodych czytelników w zakładce "Edukacja". Na początek przedstawiamy bohatera miesiąca - bogatkę.