Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności
Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych z Gminy Skała pt."Przyroda w mojej okolicy"
| 2012-01-09

Regulamin Konkursu Plastycznego
„Przyroda w mojej okolicy”

Dyrekcja Ojcowskiego Parku Narodowego i Gminne Koło Sołtysów w Skale ogłasza konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych na temat: „Przyroda w mojej okolicy”

W konkursie plastycznym mogą brać udział wszyscy uczniowie z klas od I do III (pierwsza kategoria wiekowa) i od IV do VI (druga kategoria wiekowa) ze szkół z terenu Gminy Skała oraz uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Naramie.

Prace na konkurs mogą być wykonane dowolną techniką i złożone u dyrektorów szkół podstawowych, którzy wyłonią po dwie prace z każdej kategorii wiekowej (zwycięzców etapu szkolnego). Prace uczniów są podpisane: imieniem, nazwiskiem, klasa, numer szkoły lub nazwa. Prosimy także o podpis miejsca prezentowanego w pracy. Zwycięskie prace szkolne należy dostarczyć do Sekretariatu Ojcowskiego Parku Narodowego w terminie do 22 marca 2012 roku.

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego powoła Komisję Konkursową, która w dn. 23 marca 2012 roku oceni złożone prace i wyłoni zwycięzców w każdej grupie wiekowej.

Przy ocenie pracy będą brane pod uwagę:
- staranność wykonania pracy,
- ciekawe pomysły,
- technika.

Autorzy zwycięskich prac w dniu 30 marca 2012 roku na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego zostaną uroczyście nagrodzeni.

Z prac dzieci zostanie utworzona wystawa pokonkursowa w Ojcowskim Parku Narodowym.