Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

OSTRZEŻENIE

2020-03-12

W związku z wydanym przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzeżeniem przed silnym wiatrem, prosimy turystów o zachowanie szczególnej ostrożności na szlakach turystycznych.

INFORMACJA

2020-03-11

Mając na uwadze decyzję rządu RP, o czasowym zamknięciu obiektów kulturowych na obszarze naszego kraju, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, niniejszym informujemy, o zamknięciu do odwołania udostępnionych obecnie do zwiedzania obiektów Ojcowskiego P.N. (Ekspozycja Przyrodnicza i Zamek w Ojcowie).

INFORMACJA

2020-03-11

W związku z koniecznością wdrożenia działań prewencyjnych związanych z rozprzestrzenianiem się na obszarze naszego kraju koronawirusa, z dniem dzisiejszym zawiesza się (do odwołania) przyjęcia petentów.

Informacja dot. ogłoszenia wyniku zapytania cenowego na zadanie pn. "Wykonanie i dostawa namiotu promocyjnego wystawienniczego" znajdują się w załączniku.

ZAPYTANIE CENOWE

2020-03-06

Dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego, ogłasza postępowanie na realizację zadania pn.: "Metalowe bariery na parkingu pod Zamkiem oraz wokół figury MB w Ojcowie”

OGŁOSZENIE

2020-03-04

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego ogłasza NABÓR na stanowisko kasjera w obiektach Ojcowskiego Parku Narodowego, na sezon turystyczny 2020.

zapytanie cenowe

2020-02-26

Dyrektor Ojcowskiego Parku Narodowego zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia pn.: „Wykonanie projektu remontu balkonów w zabytkowym budynku „Hotel pod Kazimierzem” położonego w Ojcowie”

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn. "Wykonanie i dostawa namiotu promocyjnego wystawienniczego". Szczegóły i formularz oferty znajdują się w załączniku.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym naborem przewodników do obsługi Jaskini Łokietka i Jaskini Ciemnej w sezonie turystycznym w 2020 r. Szczegóły znajdują się w załączniku.

W związku z kontrolą stanu szlaków po ostatnich wichurach informujemy, iż wszystkie odcinki szlaków zostają otwarte. Ze względu na zmienne warunki pogodowe, prosimy jednak o zachowanie ostrożności.