Dane kontaktowe

Ojców 9, 32-045 Sułoszowa
tel:
+48 12 389 20 05
e-mail:
opnar@pro.onet.pl
  • język migowy
  • BIP

Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności
Letnie Obozy Naukowe w Ojcowie - II edycja

W dniach od 23 lipca do 10 sierpnia 2012 w Ośrodku Edukacyjno-Dydaktycznym Ojcowskiego Parku Narodowego odbywały się zajęcia, będące częścią Letnich Obozów Naukowych organizowanych w ramach projektu „Z Małej Szkoły w Wielki Świat”.

Razem zadbajmy o czystość szlaków w Ojcowskim Parku Narodowym

Klub Podróżników „Śródziemie” we współpracy z Dyrekcją i pracownikami Ojcowskiego Parku Narodowego zaprasza dnia 4 sierpnia 2012 (sobota) na wspólną akcję sprzątania szlaków.

Jaskinia Łokietka najciekawszą jaskinią Małopolski w rankingu Radia Kraków!

W ramach cyklu "Najpiękniejsze w Małpolsce" słuchacze Radia Kraków mogli wybrać najciekawszą jaskinię. Miło nam poinformować, że Jaskinię Łokietka wskazało aż 1798 osób z 3479 głosujących.

Radio Kraków wybiera najciekawszą małopolską jaskinię

Chcielibyśmy poinformować, że w tym tygodniu Radio Kraków wybiera najciekawszą małopolską jaskinię. Na krótkiej liście nominowanych znalazły się jaskinie leżące na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego.

Współpraca z Fundacją Aeris Futuro

W kwietniu i maju 2012 r. posadzono w OPN 14 tys. sadzonek jodły. To już druga akcja przeprowadzona wspólnie z Fundacją Aeris Futuro w ramach programu „Czas na las”. Współpracę z fundacją zainicjowało podobne przedsięwzięcie w 2009 r, podczas którego posadzono10 tys. młodych drzewek.

Przetarg nieograniczony na Plan ochrony zbiorowisk nieleśnych dla Ojcowskiego Parku Narodowego

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie części projektu planu ochrony parku, zwanego dalej „Planem ochrony zbiorowisk nieleśnych” dla Ojcowskiego Parku Narodowego.

Przetarg nieograniczony na zwalczanie roślin inwazyjnych w Ojcowskim Parku Narodowym

Ojcowski Park Narodowyo głasza przetarg nieograniczony na zwalczanie roślin inwazyjnych w Ojcowskim Parku Narodowym

Przetarg nieograniczony na wykonanie planu ochrony ekosystemów nieleśnych Ojcowskiego Parku Narodowego

Ojcowski Park Narodowy ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie planu ochrony ekosystemów nieleśnych Ojcowskiego Parku Narodowego.

tragiczny wypadek

2012-05-28
tragiczny wypadek

W związku z tragicznym wypadkiem w Ojcowskim Parku Narodowym cała załoga Parku składa na ręce Rodziny Zmarłej wyrazy najgłębszego współczucia.