Dane kontaktowe

Ojców 9, 32-045 Sułoszowa
tel:
+48 12 389 20 05
e-mail:
opnar@pro.onet.pl
  • język migowy
  • BIP

Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności
Przetarg nieograniczony na zakup sprzętu komputerowego, optycznego, oprogramowania teledetekcyjnego oraz przeprowadzenie szkolenia GIS

Ojcowski Park Narodowy ogłasza przetarg nieograniczony na zakup sprzętu komputerowego, optycznego, oprogramowania teledetekcyjnego oraz przeprowadzenie szkolenia GIS

XI Zlot Nietoperzy w Ojcowskim Parku Narodowym

10. maja 2011 r. już po raz jedenasty odbył się „Zlot Nietoperzy” - rajd dla uczniów szkół podstawowych z gmin położonych wokół Ojcowskiego Parku Narodowego.

Informacja dla Turystów odwiedzających Ojcowski Park Narodowy w weekend majowy

Szanowni Państwo, Zbliża się tegoroczna majówka. Jak co roku w Ojcowskim Parku Narodowym pojawią się bardzo licznie miłośnicy Doliny Prądnika.

Ogłoszenie o zamówieniu na realizację zadania

Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej w budynkach mieszkalnych osady leśnej OPN: „Iwiny” Ojców 65 i Ojców 66 oraz w budynku „Kolencin Warsztaty” Ojców Złota Góra 9.

Ogłoszenie o zamówieniu na realizację zadania

Wykonanie docieplenia i doszczelnienia przegród budowlanych w budynkach mieszkalnych osad leśnych OPN: „Kolencin Warsztaty” Ojców Złota Góra 9 oraz „Iwiny” Ojców 65 i Ojców 66.

Ogłoszenie o zamówieniu na realizację zadania

Wykonanie docieplenia i doszczelnienia przegród budowlanych w budynku dyrekcji Ojcowskiego Parku Narodowego „Jadwiga” w Ojcowie.

Ogłoszenie o zamówieniu

Ojcowski Park Narodowy zaprasza do przetargu nieograniczonego na zaprojektowanie i wykonanie instalacji pompy ciepła o mocy ok. 45 kW z dolnym źródłem w postaci kolektorów pionowych wraz z adaptacją systemu grzewczego na niskotemperaturowy w budynku dyrekcji Ojcowskiego Parku Narodowego „Jadwiga” w Ojcowie.

Ogłoszenie o zamówieniu na wykonanie zadania „Ochrona zbiorowisk kserotermicznych”

polegającego na usunięciu wskazanych drzew, krzewów, odrośli oraz roślinności zielnej na wyznaczonych murawach o powierzchni 18,24 ha

Zapraszamy na XI Zlot Nietoperzy - rajd dla uczniów lokalnych szkół podstawowych

Dyrekcja Ojcowskiego Parku Narodowego serdecznie zaprasza dzieci oraz nauczycieli ze szkoł loklanych (z gmin, na których położony jest Park lub jego otulina) do udziału w XI Zlocie Nietoperzy. Rajd odbędzie się 10 maja 2012.

Finał konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych z Gminy Skała pt. „Przyroda w mojej okolicy”

Czy przyrodę można podziwiać tylko na obszarach chronionych? Czy tylko tam warto ją chronić? Odpowiedzi na takie pytanie szukali uczniowie szkół podstawowych z Gminy Skała, którzy wzięli udział w konkursie organizowanym przez Gminne Koło Sołtysów oraz Ojcowski Park Narodowy. Finał konkursu i uroczyste wręczenie nagród odbyło się 30 marca 2012 o godz. 10.30 w Ośrodku Edukacyjno-Dydaktycznym Ojcowskiego Parku Narodowego.