Dane kontaktowe

Ojców 9, 32-045 Sułoszowa
tel:
+48 12 389 20 05
e-mail:
opnar@pro.onet.pl
  • język migowy
  • BIP

Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności
Wystawa fotografii pt. „Błonkoskrzydłe (Hymenoptera) Ojcowskiego Parku Narodowego” autorstwa dr. Bogdana Wiśniowskiego w Centrum Edukacyjno-Muzealnym OPN

Osoby zwiedzające ekspozycję przyrodniczą w Centrum Edukacyjno-Muzealnym OPN mają okazję zapoznać się z niezwykłym światem owadów błonkoskrzydłych. Wystawę można oglądać do listopada 2012.

Ogłoszenie o zamówieniu

Ojcowski Park Narodowy zaprasza do przetargu nieograniczonego na wykonanie zadania pod nazwą „Plan ochrony ekosystemów leśnych”

"Przyroda w mojej okolicy” - finał konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych z Gminy Skała

Dnia 23 marca 2012 w Ośrodku Edukacyjno Dydaktycznym Ojcowskiego Parku Narodowego odbyło się posiedzenie komisji konkursowej oceniającej prace plastyczne uczniów szkół podstawowych z Gminy Skała. Konkurs „Przyroda w mojej okolicy” został zorganizowany przez Gminne Koło Sołtysów w Skale oraz Ojcowski Park Narodowy i odbył się po raz pierwszy.

Paleolityczne narzędzia z Ojcowa na wystawie w Muzeum Archeologicznym w Krakowie

Muzeum Archeologiczne w Krakowie zaprasza na nowy cykl wystaw czasowych – „Zabytek miesiąca”. Aktualnie prezentowane są paleolityczne narzędzia (noże krzemienne) - prądniki.

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU na usługi związane z obsługą przewodnicką Jaskini Łokietka i Jaskini Ciemnej w sezonie turystycznym 2012 roku.

Szkolenie dla przewodników - 10 marca 2012

Zapraszamy na szkolenie dla przewodników pt. "Obozowisko neandertalczyka w Jaskini Ciemnej w Ojcowie".

Obchody 149 rocznicy powstania styczniowego w Ojcowie - 21 stycznia 2012 r. (sobota)

W dniu 21. stycznia (sobota) w Ojcowie odbędą się obchody 149 rocznicy wybuchu powstania styczniowego.

Zakładka Młodego Przyrodnika na stronie internetowej Ojcowskiego Parku Narodowego

Zapraszamy do zapoznania się z działem dla młodych czytelników w zakładce "Edukacja". Pierwszym bohaterem cyklu była bogatka. Dziś prezentujemy kolejnego przedstawiciela świata ptaków Ojcowskiego Parku Narodowego.

Konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych z Gminy Skała pt."Przyroda w mojej okolicy"

Dyrekcja Ojcowskiego Parku Narodowego i Gminne Koło Sołtysów zaprasza uczniów szkół podstawowych z Gminy Skała do udziału w konkursie plastycznym „Przyroda w mojej okolicy”.