Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym naborem przewodników do obsługi Jaskini Łokietka i Jaskini Ciemnej w sezonie turystycznym w 2020 r. Szczegóły znajdują się w załączniku.

W związku z kontrolą stanu szlaków po ostatnich wichurach informujemy, iż wszystkie odcinki szlaków zostają otwarte. Ze względu na zmienne warunki pogodowe, prosimy jednak o zachowanie ostrożności.

W związku z silnym wiatrem w nocy 23/24 lutego, szlaki Ojcowskiego Parku Narodowego zostają zamknięte w dniu 24.02.2020 r. do odwołania. O otwarciu szlaków będziemy informować na bieżąco.

Informacja

2020-02-23

Informujemy, iż w związku z opadami deszczu i prognozowanym silnym wiatrem, w dniu dzisiejszym ruiny zanku kazimierzowskiego w Ojcowie będą nieczynne. W związku z ostrzeżeniami IMGW prosimy o zachowanie ostrożności w trakcie pobytu na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego również w najbliższych dniach.

ZAPYTANIE OFERTOWE

2020-02-12

Na podstawie zarządzenia dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dnia 26.09.2017 r, w sprawie regulaminu udzielania zamówień publicznych, Ojcowski Park Narodowy zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia pn.: „Okresowe przeglądy instalacji elektrycznych i odgromowych w budynkach Ojcowskiego Parku Narodowego”.

ZAPYTANIE OFERTOWE

2020-02-12

Na podstawie zarządzenia dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dnia 26.09.2017 r, w sprawie regulaminu udzielania zamówień publicznych, Ojcowski Park Narodowy zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia pn.: „Okresowe przeglądy szczelności instalacji gazowych w budynkach Ojcowskiego Parku Narodowego”.

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn. "Naprawa metalowej kraty w Jaskini Łokietka". Szczegóły znajdują się w załącznikach.

ZAPYTANIE OFERTOWE

2020-02-12

Na podstawie zarządzenia dyrektora Ojcowskiego Parku Narodowego z dnia 26.09.2017 r, w sprawie regulaminu udzielania zamówień publicznych, Ojcowski Park Narodowy zaprasza do złożenia oferty na realizację zamówienia pn.: „Okresowe przeglądy i czyszczenie przewodów kominowych, zgodne z Prawem Budowlanym, w budynkach Ojcowskiego Parku Narodowego”.

Ostrzeżenie

2020-02-10

W związku z wydanym przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzeżeniem pierwszego i drugiego stopnia przed silnym wiatrem, który w porywach powieje do 110 kilometrów na godzinę prosimy turystów o zachowanie szczególnej ostrożności na szlakach turystycznych.

Niniejszym informujemy, iż zapytanie cenowe pn. "Wykonanie i montaż drewnianych słupków drogowych" zostało unieważnione. Szczegóły znajdują się w załączniku.