Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

OGŁOSZENIE

2019-07-03

MINISTER ŚRODOWISKA OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO DYREKTORA WIGIERSKIEGO PARKU NARODOWEGO

ZAPYTANIE CENOWE

2019-06-25

ZAPYTANIE CENOWE na wykonanie zadania pod nazwą: "WYKONANIE I DOSTAWA PAMIĄTEK ZWIĄZANYCH Z PROMOCJĄ ZAMKU W OJCOWIE". Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa pamiątek związanych z zamkiem w Ojcowie.

OSTRZEŻENIE

2019-06-19

Na najbliższe dni meteorolodzy zapowiadają na naszym obszarze wystąpienie licznych burz. APELUJEMY do wszystkich odwiedzających nasz Park - Przed wyruszeniem na szlaki sprawdź aktualną prognozę pogody!

Ogłoszenie o wynikach zapytania ofertowego pn. " Dostawa i montaż projektorów 3D".

Informacja z otwarcia ofert na zadanie pn."Tłumaczenie tekstów historycznych na język obcy" znajduje się w załączniku.

Ogłoszenie o wynikach zapytania cenowego pn. "Tłumaczenie tekstów historycznych na język obcy" znajduje się w załączniku.

Szczegóły ogłoszenia o przetargu "Dzierżawa gruntów Skarbu Państwa przekazanych w użytkowanie wieczyste Ojcowskiemu Parkowi Narodowemu" znajdują się w załącznikach.

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na wykonanie zadania pn. Dostawa i montaż projektorów 3D. Szczegóły dot. przedmiotowego zapytania cenowego znajdują się w załącznikach.

Informacja z otwarcia ofert w przetargu nieograniczonym oraz informacja o unieważnieniu przetargu na przedsięwzięcie pn. Wykonanie projektu ogrodu i wykonanie ogrodu dla zagrożonych gatunków flory - postępowanie nr III, znajdują się w załączniku.

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym pn.: "Tłumaczenie tekstów historycznych na język obcy" w ramach projektu pn. "Zabezpieczenie ruin zamku w Ojcowie z modernizacją infrastruktury turystycznej - etap I". Szczegóły zapytania wraz z formularzem ofertowym znajdują się w załączniku.