Aktualności

Jesteś na: Ogólne / Aktualności

UWAGA

2019-08-29

Niniejszym informujemy, iż w dniu dzisiejszym wystąpiła awaria centrali telefonicznej i w chwili obecnej nie ma możliwości dodzwonienia się do Ojcowskiego Parku Narodowego. W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o kontakt pod nr tel. 12 3891039 na adres email:

opnar [at] pro.onet.pl

INFORMACJA

2019-08-23

Informacja z otwarcia ofert na zadanie pn.: " Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej na wykonanie mostu na potoku Prądnik".

INFORMACJA

2019-08-23

Informacja z otwarcia ofert na zadanie pn. "Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej na wykonanie punktu informacji turystycznej pod Grotą Łokietka”

INFORMACJA

2019-08-22

Niniejszym informujemy, iż w związku z usterkami technicznymi, w dniach 24-25 sierpnia br. (sobota-niedziela), Ekspozycja Przyrodnicza Ojcowskiego Parku Narodowego będzie nieczynna. Przepraszamy za powstałe utrudnienia.

OGŁOSZENIE

2019-08-22

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn.: „Wykonanie aktualizacji dotychczasowego projektu oraz jego zgodności z obowiązującymi przepisami na remont elewacji zabytkowej Willi Jadwiga w Ojcowie”

OGŁOSZENIE

2019-08-16

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn.: „Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej na wykonanie punktu informacji turystycznej pod Grotą Łokietka”

OGŁOSZENIE

2019-08-14

Zapraszamy do zapoznania się z zapytaniem cenowym na zadanie pn.: " Wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej na wykonanie mostu na potoku Prądnik".

Tego spojrzenia nie da się nie zauważyć. Wielkie oczy puchacza zwyczajnego i skupiony wzrok niedźwiedzia brunatnego przez cały sierpień będą bacznie obserwować mieszkańców i turystów wchodzących do lasów, parków narodowych i parków krajobrazowych Małopolski. Wszystko to w ramach kampanii antyśmieciowej Województwa Małopolskiego pod hasłem „Nie zaśmiecaj naszego domu”.

W związku z licznymi pytaniami dot. otwarcia obiektów na terenie Ojcowskiego PN w nadchodzący długi weekend, informujemy, iż wszystkie obiekty w zarządzie Parku (ekspozycja przyrodnicza, Jaskinia Ciemna, Jaskinia Łokietka, zamek w Ojcowie) będą czynne. Szczegóły dot. godzin otwarcia znajdują się w zakładce Informacje turystyczne.

Ogłoszenie wyników z postępowania dotyczącego zapytania cenowego na wykonanie zadania pn. "Naprawa nawierzchni parkingu w Ojcowie wraz z dostawą surowca i zagęszczeniem - kamień drogowy (130 ton)" znajduje się w załączniku.